zdjęcie obiektu

Green Office

Gdańsk, Partyzantów 76
zdjęcie obiektu

Centrum Handlowe Kartuska

Gdańsk, Gdańsk ul. Kartuska 214
zdjęcie obiektu

Centrum Handlowe Małomiejska

Gdańsk, Małomiejska
zdjęcie obiektu

Lokal usługowy Heweliusza 13-17

Gdańsk, Heweliusza

Szukasz biura w: Gdańsk

Dzielnica: wszystkie
Status obiektu: wszystkie
Powierzchnia: od - do -
Typ obiektu: wszystkie
Stron: 11123>>>
znaleziono 53 ogłoszeń
zdjęcie obiektu
Lokalizacja: Gdańsk, Gradowa 11
Powierzchnia całkowita: 137.81 m2 pokaż na mapie
Do wynajęcia powierzchnia biurowa o pow. 98,41 m2. Powierzchnia biurowa usytuowana jest na III piętrze zabytkowego budynku i w jej skład wchodzą pokoje biurowe, kuchnia, toalety i pomieszczenia komunikacji. Do wynajęcia także lokale biurowe o powierzchni 19,80 m2 i 19,60 m2 położone na I piętrze. Biura wyposażone są w uchylne okna, pełne okablowanie, podwieszane sufity oraz wykładzinę podłogową. W budynku znajduje się portiernia oraz ochrona.
zdjęcie obiektu
Lokalizacja: Gdańsk, Heweliusza
Powierzchnia całkowita: 80.10 m2
Powierzchnia użytkowa: 80.10 m2 pokaż na mapie
Lokal usługowy położony na parterze budynku w ścisłym centrum Gdańska. Przeznaczenie lokalu – wyłącznie usługi, wyklucza się handel z wyjątkiem saloniku prasowego. Wejście do lokalu bezpośrednio z chodnika. Lokal o powierzchni 80,10 m2, składający się z sali obsługi, pomieszczenia biurowego oraz zaplecza socjalnego. Standard wykończenia: duże witryny, podwieszane sufity, ściany malowane, podłogi: w sali głównej - parkiet, wykładzina pcv, w pomieszczeniu biurowym - wykładzina dywanowa, na zapleczu socjalnym - terakota. W lokalu dostępne instalacje: klimatyzacyjna, wentylacyjna, alarmowa, teletechniczna, centralnego ogrzewania, elektryczna, wodno – kanalizacyjna.
zdjęcie obiektu
Lokalizacja: Gdańsk, al. Grunwaldzka 411
Powierzchnia użytkowa: 21651.00 m2 pokaż na mapie
Biura serwisowane to oferta skierowana do małych i dużych najemców. Przestrzeń biurowa na 5 piętrze budynku Aurum w kompleksie Alchemia. Gwarancja wysokiego komfortu pracy dzięki w pełni wyposażonym biurom w wysokiej klasy ergonomiczne meble biurowe z dostępem do urządzeń biurowych: drukarki, fax, kserokopiarki oraz do Wi-Fi, telefonu i linii telefonicznej. Zapewniony dostęp do usług recepcyjnych, obsługi poczty, pomocy administracyjnej. Możliwy wynajem krótko lub długoterminowy. W ofercie dostępne biura prywatne, biura współdzielone, open space, biura wirtualne, w pełni wyposażona kuchnia. Zagwarantowana ochrona, monitoring oraz serwis sprzątający. Wyłączny dostęp do programu Regus Marketplace umożliwiającego korzystanie ze zniżek proponowanych przez wiodące marki. Regularne eventy i wydarzenia w społeczności Regus.Dostęp do salonów business lounge i saloników lotniskowych na całym świecie. Dodatkowe udogodnienia dla najemców: całodobowy dostęp, klimatyzacja, winda, sale konferencyjne, restauracja na miejscu, automaty z napojami i przekąskami, siłownia, przechowalnia rowerów, parking, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, salon Business Lounge, umiejscowienie w Business Parku.
zdjęcie obiektu
Lokalizacja: Gdańsk, Małomiejska
Powierzchnia całkowita: 1800.00 m2 pokaż na mapie
Centrum Handlowe Małomiejska to nowoczesny obiekt handlowy usytuowany w I linii zabudowy od ul. Małomiejskiej. Przed budynkiem znajduje się ogólnodostępny parking na 44 miejsca postojowe. Powierzchnia handlowa zlokalizowana na parterze z bezpośrednimi wejściami od strony parkingu. Lokale posiadają duże, przeszklone witryny. Na drugiej kondygnacji znajduje się fitness. Wyposażenie powierzchni handlowej w instalacje: centralnego ogrzewania, elektryczną, wodno – kanalizacyjną, wentylacji mechanicznej oraz klimatyzacji, telefoniczną, internetową.
zdjęcie obiektu
Lokalizacja: Gdańsk, Grunwaldzka 472
Powierzchnia użytkowa: 45600.00 m2 pokaż na mapie
Olivia Star to kolejny etap kompleksu Olivia Business Centre, obecnie realizowany. Będzie to 38- kondygnacyjny budynek o łącznej powierzchni do wynajęcia 45690 m2. Budynek Olivia Star stanie między biurowcami Olivia Four i Olivia Six, zamykając w ten sposób pierścień wokół wewnętrznego, publicznego patio z zielenią i fontannami. Olivia Star będzie najwyższym budynkiem w północnej Polsce. Na najwyższym piętrze Olivia Star, ponad 150 m nad ziemią powstanie ogólnodostępny taras widokowy i centrum konferencyjne. Wprowadzenie się pierwszych najemców planowane jest na wiosnę 2017 roku. Olivia Business Centre to największe centrum biznesowo-biurowe w Polsce północnej. Obecnie dostarcza 73 tys. m2 z planowanych 170 tys. m2 najwyższej jakości powierzchni biurowej na wynajem. Centrum rozbudowuje się systematycznie od 2010 r. w tempie jednego budynku rocznie. Ukończone budynki: Olivia Gate, Point, Tower, Four i Six otaczają wewnętrzne patio z zielenią i małą architekturą. Regularnie odbywają się tutaj wydarzenia biznesowe, edukacyjne, kulturalne i sportowe. Do dyspozycji najemców pozostają m.in. 3 centra konferencyjne, centrum medyczne z apteką, 3 restauracje, kawiarnia Starbucks, przedszkole i żłobek, 4 banki, nowoczesne gimnazjum, salon piękności, notariusz oraz punkt ładowania samochodów elektrycznych. Centrum posiada ponad 1600 miejsc parkingowych, ponad 200 stojaków rowerowych oraz 5 szatni z prysznicami. W 2016 roku otwarty został dwupiętrowy klub fitness CityFit.
Stron: 11123>>>
znaleziono 53 ogłoszeń

Opcje wyszukiwania:
 —

Twój schowek zawiera:info

Brak obiektów w schowku


Biura Gdańsk | Biura Gdynia | Biura Sopot