zdjęcie obiektu

Xenon Business Park

Gdynia, Śląska

Szukasz biura w: Gdynia

Dzielnica: wszystkie
Status obiektu: wszystkie
Powierzchnia: od - do -
Typ obiektu: wszystkie
Stron: 4123>>>
znaleziono 19 ogłoszeń
zdjęcie obiektu
Lokalizacja: Gdynia, Przemysłowa 9
Powierzchnia całkowita: 2315.00 m2 pokaż na mapie
Oferowany magazyn oddany do użytkowania w listopadzie 2013 roku. Obiekt składa się 2315 m2 hali magazynowo - produkcyjnej o wysokości 6m. Moduł dostępny o powierzchni ok. 1140 m2.Dostęp z poziomu placu manewrowego o powierzchni ok. 2500 m2. Obiekt posiada: 3 bramy segmentowe; posadzki przemysłowe niepylące; zaplecze socjalne o pow. 23 m2; przyłącze wodne; przyłącze kanalizacyjne; ogrzewanie własne gazowe; oświetlenie sztuczne i naturalne. Na terenie nieruchomości znajduje się parking możliwość wynajmu i dostosowania dodatkowych powierzchni w sąsiednich budynkach. Aktualnie dostępne jest biuro o powierzchni ok 70 m2 w budynku obok.
zdjęcie obiektu
Lokalizacja: Gdynia, Śląska 35-37
Powierzchnia całkowita: 5165.00 m2 pokaż na mapie
Pięciokondygnacyjny budynek stanowi część kompleksu Twin Office, który składa się z dwóch biurowców połączonych łącznikiem w parterze. Budynek posiada recepcję, ochronę, system kontroli dostępu, windę, salę konferencyjną, aneks kuchenny. Standard wykończenia lokali: wykładzina, okablowanie elektryczne, telefoniczne i komputerowe, otwierane okna. Kompleks dysponuje 200 miejscami parkingowymi naziemnymi zlokalizowanymi na dziedzińcu wewnętrznym kompleksu.
zdjęcie obiektu
Lokalizacja: Gdynia, Śląska 35-37
Powierzchnia całkowita: 6282.00 m2 pokaż na mapie
Sześciokondygnacyjny budynek stanowi część kompleksu Twin Office, który składa się z dwóch biurowców połączonych łącznikiem w parterze. Budynek posiada recepcję, ochronę, system kontroli dostępu, windę, salę konferencyjną, aneks kuchenny. Standard wykończenia lokali: wykładzina, okablowanie elektryczne, telefoniczne i komputerowe, otwierane okna. Kompleks dysponuje 200 miejscami parkingowymi naziemnymi zlokalizowanymi na dziedzińcu wewnętrznym kompleksu.
zdjęcie obiektu
Lokalizacja: Gdynia, Śląska
Powierzchnia całkowita: 3900.00 m2
Powierzchnia użytkowa: 3000.00 m2 pokaż na mapie
XENON Business Park to budynek biurowy zlokalizowany w Gdyni przy ulicy Śląskiej. Budynek składa się z 2 brył o przeszklonej fasadzie i nowoczesnym wnętrzu. Od ul. Śląskiej posiada 2 wejścia od frontu i 2 od strony dziedzińca budynku. XENON ma 2 klatki schodowe i jest wyposażony w 2 windy. Całkowita powierzchnia użytkowa XENON Business Park to ok. 4 tys. m2. Na dziedzińcu XENON Business Park znajduje się parking. Miejsca parkingowe są również wydzielone od frontu przy ul. Śląskiej. XENON znajduje się w tętniącym życiem Śródmieściu Gdyni. W promieniu kilometra znajduje się Urząd Miasta, kultowa ulica handlowa Gdyni– Świętojańska, największe centrum handlowe Trójmiasta - Riviera. Oznacza to dostęp do ogromnej ilości punktów handlowych i usługowych, placówek bankowych, kawiarni i restauracji.
zdjęcie obiektu
Lokalizacja: Gdynia, Al. Zwycięstwa 250
Powierzchnia całkowita: 2000.00 m2 pokaż na mapie
Idal House to pięciokondygnacyjny budynek biurowy, który został oddany do użytkowania w 1999 r. Usytuowany w I linii zabudowy al. Zwycięstwa biurowiec oferuje około 1200 nowoczesnej przestrzeni na wynajem. W części parterowej usytuowane zostały powierzchnie usługowe, pozostałe kondygnacje to przestrzeń biurowa. Obiekt został wyposażony w klimatyzację, wentylację mechaniczną i nowoczesną cichą windę. Budynek posiada miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej.
Stron: 4123>>>
znaleziono 19 ogłoszeń

Opcje wyszukiwania:
 —

Twój schowek zawiera:info

Brak obiektów w schowku


Biura Gdańsk | Biura Gdynia | Biura Sopot