zdjęcie obiektu

Xenon Business Park

Gdynia, Śląska

Szukasz biura w: Gdynia

Dzielnica: wszystkie
Status obiektu: wszystkie
Powierzchnia: od - do -
Typ obiektu: wszystkie
Stron: 4<1234>
znaleziono 19 ogłoszeń
zdjęcie obiektu
Lokalizacja: Gdynia, Wielkopolska 251 pokaż na mapie
Nowy, czterokondygnacyjny budynek biurowy został oddany do użytkowania w 2011 r. W części parterowej usytuowane zostały powierzchnie usługowe, pozostałe kondygnacje to przestrzeń biurowa. Budynek wyposażony w windę. Lokal o pow. ok. 62 m2 usytuowany jest na II piętrze budynku i składa się z pomieszczenia open space pow. ok. 40 m2, gabinetu menadżerskiego, aneksu kuchennego i łazienki. Wysoki standard wykończenia lokalu z możliwością zainstalowania klimatyzacji. Do lokalu przynależy 1 miejsce parkingowe na parkingu naziemnym.
zdjęcie obiektu
Lokalizacja: Gdynia, ul. Kielecka 5
Powierzchnia całkowita: 2760.00 m2 pokaż na mapie
Nowoczesny, ośmiokondygnacyjny budynek biurowy klasy A, o łącznej powierzchni całkowitej 2760 m2. Budynek charakteryzuje elegancki wygląd, nowoczesna elewacja i wysoki standard wykończenia. Na parterze obiektu znajdują się dwa lokale usługowe, recepcja, reprezentacyjny hall, natomiast na piętrach I-VI znajdują się pomieszczenia biurowe o modułach od 50 m2 do 240 m2. Budynek Kielecka 5 wyposażony jest w 2 windy, klimatyzację, kontrolę dostępu. Miejsca postojowe mieszczą się przed budynkiem - 8 miejsc oraz w parkingu podziemnym - 25 miejsc.
zdjęcie obiektu
Lokalizacja: Gdynia, ul. Chwaszczyńska 133
Powierzchnia użytkowa: 2750.00 m2 pokaż na mapie
Hala magazynowa usytuowana w przemysłowej części Gdyni. Hala o wysokości składowania 6m, ogrzewana, z posadzką żelbetową niepylącą. Budynek posiada rampę i duży plac manewrowy. Przed obiektem około 50 miejsc parkingowych. Istnieje możliwość wynajmu powierzchni biurowych w budynku obok.
zdjęcie obiektu
Lokalizacja: Gdynia, ul. 10 lutego 16
Powierzchnia całkowita: 12350.00 m2 pokaż na mapie
Centrum Kwiatkowskiego, to nowoczesny 6-kondygnacyjny budynek biurowo-usługowo-handlowy usytuowany w centrum Gdyni. Obiekt o powierzchni całkowitej 12350 m2, oddany do użytku w 2004 roku. Budynek oferuje 3000 m2 powierzchni handlowo-usługowych na trzech galeriach połączonych schodami ruchomymi, 3000 m2 powierzchni biurowych oraz dwupoziomowy parking podziemny na 133 miejsc parkingowych. Obiekt wyposażony w instalację klimatyzacji i wentylacji, okablowanie strukturalne, własną centralę telefoniczną. W budynku całodobowa ochrona, system dozoru, windy, schody ruchome.
zdjęcie obiektu
Lokalizacja: Gdynia, ul. Chwaszczyńska 133
Powierzchnia użytkowa: 8700.00 m2 pokaż na mapie
W całości zmoderniozowany i wyremontowany budynek biurowo-magazynowy, usytuowany w przemysłowej części Gdyni. Powierzchnia trzykondygnacyjnego budynku wynosi ok. 8700 m2, na którą składa się 1374 m2 powierzchni biurowej i 6680 m2 powierzchni magazynowej. Budynek wyróżnia się swoją nowoczesną elewacją. Powierzchnie biurowe wykończone w wysokim standardzie. W budynku nowoczesna winda osobowa i towarowa, wentylacja, klimatyzacja, kontrola dostępu, monitoring. Przed obiektem około 50 miejsc parkingowych.
Stron: 4<1234>
znaleziono 19 ogłoszeń

Opcje wyszukiwania:
 —

Twój schowek zawiera:info

Brak obiektów w schowku


Biura Gdańsk | Biura Gdynia | Biura Sopot