zdjęcie obiektu

Xenon Business Park

Gdynia, Śląska

Szukasz biura w: Gdynia

Dzielnica: wszystkie
Status obiektu: wszystkie
Powierzchnia: od - do -
Typ obiektu: wszystkie
Stron: 4<1234>
znaleziono 19 ogłoszeń
zdjęcie obiektu
Lokalizacja: Gdynia, Zwycięstwa 197
Powierzchnia użytkowa: 716.84 m2 pokaż na mapie
Kameralny Biurowiec uzyskał pozwolenie na użytkowanie w 2012 roku. Budynek składa się z trzech kondygnacji. Na parterze znajdują się lokale usługowe, a pierwsze i drugie piętro to powierzchnie biurowe typu open space. Obiekt został wyposażony w klimatyzację, wentylację mechaniczną i nowoczesną cichą windę. Lokale zostały wykończone materiałami o wysokiej jakości. Bezpieczeństwo na terenie posesji gwarantuje monitoring zewnętrzny, instalacja alarmowa, system przeciwpożarowy oraz ochrona. Istnieje możliwość zamieszczenia reklamy na budynku.
zdjęcie obiektu
Lokalizacja: Gdynia, Mściwoja 9
Powierzchnia użytkowa: 661.00 m2 pokaż na mapie
Budynek biurowo-usługowy, usytuowany w ścisłym centrum Gdyni, w sąsiedztwie Centrum Kwiatkowskiego. Pięciokondygnacyjna kamienica z 1939 r., całkowicie zmodernizowana. Na parterze budynku znajdują się dwie restauracje, natomiast lokale biurowe usytuowane są na wyższych kondygnacjach. Klatka schodowa elegancko i stylowo wykończona. Budynek posiada windę, ochronę oraz alarm.
zdjęcie obiektu
Lokalizacja: Gdynia, Jana z Kolna 4
Powierzchnia użytkowa: 766.20 m2 pokaż na mapie
Budynek usytuowany jest przy głównym ciągu biurowo-usługowym w ścisłym centrum Gdyni. Odnowiona, trzykondygnacyjna kamienica wybudowana w 1939 r., oferuje pomieszczenia o wysokim standardzie wykończenia. W części parterowej usytuowane zostały powierzchnie usługowe, pozostałe kondygnacje to przestrzeń biurowa. Klimatyczne pomieszczenia o wysokości ok. 3 m. zostały doskonale doświetlone przez duże okna. Części wspólne - klatka schodowa, hol oraz toalety zostały elegancko i stylowo wykończone. Budynek posiada klimatyzację, ochronę oraz alarm. W najbliższym czasie planowana jest rozbudowa obiektu o kolejne 2,5 kondygnacji.
zdjęcie obiektu
Lokalizacja: Gdynia, ul. Śląska 47
Powierzchnia całkowita: 4990.00 m2 pokaż na mapie
ENTER to nowoczesny budynek z dynamiczną elewacją o dużych przeszkleniach. Lekkości bryle nadają podcienie. Zgodnie z wizją projektantów biurowiec znajduje się na placu, co wyróżnia go od zwartej zabudowy ulicy Śląskiej. ENTER realizuje koncepcję obiektu otwartego na miasto - takiego, w którym nie tylko dobrze się pracuje, ale który służy też swojemu otoczeniu. Na sześciu kondygnacjach powstanie powierzchnia biurowo-usługowa. Każda kondygnacja daje możliwość elastycznego kształtowania powierzchni: od modułów typu open space po aranżację indywidualnych pokoi. Parter z witrynami od strony głównej ulicy przeznaczony będzie na ogólnodostępne usługi. Biurowiec jest również przystosowany do wymagań firm medycznych. Z ostatniej kondygnacji dostępne są tarasy, a biura mają widok na śródmieście Gdyni, z portem i morzem w tle. Miejsca parkingowe zlokalizowane są w hali garażowej oraz na zewnętrznym parkingu. Przewidziano także miejsca dla rowerów.
zdjęcie obiektu
Lokalizacja: Gdynia, ul. Sportowa 8
Powierzchnia użytkowa: 2679.00 m2 pokaż na mapie
Sześciokondygnacyjny budynek klasy A, to pierwsza część zespołu Sportowa Centrum, które docelowo składać się będzie z dwóch biurowców połączonych łącznikiem na górnych kondygnacjach. Nieruchomość wyróżnia się z daleka ciekawą bryłą i przeszkloną elewacją odsłaniającą znajdujące się wewnątrz moduły przeszkloną elewacją. Budynek posiada recepcję, ochronę, system kontroli dostępu, windę. Wykończenie lokali stanowią: podwieszane sufity, podnoszone podłogi, klimatyzacja, wentylacja oraz kable światłowodowe. Obiekt posiada 50 miejsc parkingowych podziemnych oraz 105 naziemnych.
Stron: 4<1234>
znaleziono 19 ogłoszeń

Opcje wyszukiwania:
 —

Twój schowek zawiera:info

Brak obiektów w schowku


Biura Gdańsk | Biura Gdynia | Biura Sopot