zdjęcie obiektu

Xenon Business Park

Gdynia, Śląska

Szukasz biura w: Gdynia

Dzielnica: wszystkie
Status obiektu: wszystkie
Powierzchnia: od - do -
Typ obiektu: wszystkie
Stron: 4<<<234
znaleziono 19 ogłoszeń
zdjęcie obiektu
Lokalizacja: Gdynia, ul. Władysława IV 43
Powierzchnia całkowita: 9300.00 m2 pokaż na mapie
Centrum Biurowe Hossa to usytuowany w ścisłym centrum Gdyni 8-kondygnacyjny budynek oddany do użytku w 2001 roku, o łącznej powierzchni całkowitej 9300 m². Pasaż usługowy znajdujący się w parterze łączy ul. Władysława IV z główną ulicą handlową Gdyni - ul. Świętojańską. Na parterze budynku znajduje się recepcja. Bezpieczeństwo na terenie obiektu zapewnia całodobowa ochrona, monitoring i system alarmowy. Budynek wyposażony w podwieszane sufity, czujniki dymu, tryskacze, wentylację, klimatyzację.
zdjęcie obiektu
Lokalizacja: Gdynia, ul. Legionów 112
Powierzchnia użytkowa: 261.00 m2 pokaż na mapie
Altus to oddany do użytku w 2013 roku kompleks mieszkaniowo - usługowy położony w Gdyni Redłowie. Lokal o powierzchni 261m² znajduje się na parterze budynku. Dostępny moduł w stanie deweloperskim - do aranżacji wedle potrzeb wynajmującego. Duże witryny oraz usytuowanie od strony Alei Zwycięstwa zapewniają świetną ekspozycję prowadzonej w lokalu działalności. Do lokalu przynależą dwa miejsca parkingowe w hali garażowej. Przed budynkiem ogólnodostępny parking z wjazdem od Alei Zwycięstwa. Architektura modułu sprawia, iż jest on charakterystycznym punktem na mapie Gdyni. W razie potrzeby istnieje możliwość powiększenia powierzchni o sąsiednie lokale.
zdjęcie obiektu
Lokalizacja: Gdynia, Al. Zwycięstwa
Powierzchnia całkowita: 157.00 m2 pokaż na mapie
Nowe Orłowo to kompleks budynków mieszkalnych oraz biurowo - usługowych klasy A+. Kompleks składa się z budynków "W" i "Z" pełniących funkcje biurowo-usługowe oraz obiektu restauracyjnego "Y". Dostępne biuro o powierzchni 157m2 znajduje się na drugim piętrze czterokondygnacyjnego budynku "W". Nieruchomość posiada windę oraz podziemną halę garażową. Powierzchnia modułu typu "open space" obecnie znajduje się w stanie deweloperskim. Lokal wyposażony w indywidualną klimatyzację i duże witryny. Do lokalu przynależą 4 miejsca postojowe.
zdjęcie obiektu
Lokalizacja: Gdynia, ul. Stefana Batorego 28-32
Powierzchnia całkowita: 12200.00 m2 pokaż na mapie
Alfa Plaza Business Center, to oddany do użytku w 2000 r. budynek biurowo-usługowy w centrum Gdyni, o łącznej powierzchni biurowej 7700 m2. Nieruchomość składa się z 8 kondygnacji naziemnych i 2 podziemnych. Część parteru oraz I piętro zajmują lokale usługowe. W centralnej części obiektu reprezentacyjny hol - atrium z przeszkloną od strony zachodniej ścianą. Alfa Plaza posiada recepcję, windy osobowe, dwupoziomowy garaż podziemny oraz parking naziemny. Powierzchnie biurowe typu "open space" zawierają klimatyzację, czujniki dymu, okablowanie komputerowe i telefoniczne, podwieszane sufity, wykładzinę. Obiekt dobrze widoczny od strony ul. 3-maja, ul. Batorego i ul. 10 Lutego.
Stron: 4<<<234
znaleziono 19 ogłoszeń

Opcje wyszukiwania:
 —

Twój schowek zawiera:info

Brak obiektów w schowku


Biura Gdańsk | Biura Gdynia | Biura Sopot