Szukasz biura w: Sopot

Dzielnica: wszystkie
Status obiektu: wszystkie
Powierzchnia: od - do -
Typ obiektu: wszystkie
Stron: 212>
znaleziono 6 ogłoszeń
zdjęcie obiektu
Lokalizacja: Sopot, Bohaterów Monte Cassino
Powierzchnia całkowita: 24000.00 m2 pokaż na mapie
Nowe Centrum Sopotu to wielofunkcyjny, elegancki kompleks, w którym mieści się centrum biurowo-handlowe, miejska mediateka, centrum obsługi pasażerów - dworzec PKP/SKM Sopot oraz hotel. Obiekt wyróżnia doskonale zagospodarowana promenada wyłączona z ruchu kołowego, która stanowi centralną część kompleksu z elementami małej architektury, zielenią miejską, interaktywną fontanną oraz ogródkami kawiarni i restauracji. Powierzchnia GLA ogółem: 9500 m2, powierzchnia biurowa 2100 m2, powierzchnia hotelowa 2000 m2. Zmodernizowano lokalny układu komunikacyjny włącznie z budową garażu podziemnego na 240 samochodów. Nowe Centrum Sopotu to wyjątkowy kompleks, zaprojektowany z myślą o potrzebach wielu tysięcy osób odwiedzających Sopot oraz mieszkańcach Sopotu i całego Trójmiasta. Obiekt oddano do użytku w IV kwartale 2015 r.
zdjęcie obiektu
Lokalizacja: Sopot, Niepodległości 660
Powierzchnia całkowita: 1481.00 m2 pokaż na mapie
Atrakcyjny biurowiec z 2003 r. oferuje około 820 m2 powierzchni użytkowej rozmieszczonej na trzech kondygnacjach. Nowoczesne połączenie szkła z aluminium oraz inne starannie dobrane detale architektoniczne podkreślają niepowtarzalny styl i wygląd budynku. W części parterowej usytuowane zostały powierzchnie usługowe, pozostałe kondygnacje to przestrzeń biurowa. Części wspólne - klatka schodowa, hol oraz toalety zostały elegancko i stylowo wykończone. Budynek wyposażony został w klimatyzację, kurtynę powietrzną, windę osobową, światłowód, zdalnie sterowaną bramę garażową oraz alarm i monitoring. Do dyspozycji najemców oddano miejsca parkingowe naziemne oraz w hali garażowej.Aktualnie dostępna powierzchnia 110m2. Istnieje możliwość wydzielenia mniejszych modułów biurowych.
zdjęcie obiektu
Lokalizacja: Sopot, Bohaterów Monte Cassino
Powierzchnia całkowita: 7000.00 m2 pokaż na mapie
Krzywy Domek to powstały w 2003 roku jeden z najbardziej oryginalnych budynków w Polsce i wizytówka miasta Sopotu. Budynek swoim charakterem nawiązuje do bajkowych rysunków Jana Marcina Szancera oraz Pera Dahlberga, a także projektów Gaudiego. Wspaniała lokalizacja i przede wszystkim funkcjonalność stanowi o jego atrakcyjności. Obiekt wykończony jest w najwyższym standardzie: gres na podłogach, mahoniowa stolarka okienna i drzwiowa, trzy windy, w tym jedna panoramiczna. W budynku poza biurami znajdują się: pasaż handlowy, kawiarnie, restauracje, gabinety lekarskie/kosmetyczne, kluby muzyczne. Budynek posiada 4 wejścia, w tym jedno od ulicy Bohaterów Monte Cassino. Do dyspozycji najemców są również miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej.
zdjęcie obiektu
Lokalizacja: Sopot, ul. 3 Maja 67/69 pokaż na mapie
Kompleks biurowy oddany do użytku w 2000 roku, usytuowany w Sopocie, przy ulicy 3-go Maja. Nieruchomość złożona z dwóch obiektów biurowych o łącznej powierzchni ok. 2660m². Biura wykończone w dobrym standardzie: klimatyzacja, system przeciwpożarowy, podwieszane sufity, okablowanie strukturalne. Na parterze obiektu znajduje się recepcja, przy budynku parking. Aktualnie dostępna powierzchnia biurowa 62m2.
zdjęcie obiektu
Lokalizacja: Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 47
Powierzchnia użytkowa: 163.00 m2 pokaż na mapie
Lokal usługowy o powierzchni 163 m2, usytuowany na parterze kamienicy w centrum Sopotu, przy najpopularniejszym trójmiejskim deptaku Bohaterów Monte Cassino. W lokalu znajdował się bank, istnieje możliwość pozostawienia takiej funkcji lub zmiany na funkcje usługowe: gastronomia, kultura, handel, hotele, pensjonaty. Szyldy reklamowe oraz duże witryny zapewniają świetną ekspozycję dla prowadzonej w lokalu działalności.
Stron: 212>
znaleziono 6 ogłoszeń

Opcje wyszukiwania:
 —

Twój schowek zawiera:info

Brak obiektów w schowku


Biura Gdańsk | Biura Gdynia | Biura Sopot