zdjęcie obiektu

Xenon Business Park

Gdynia, Śląska
zdjęcie obiektu

Green Office

Gdańsk, Partyzantów 76
zdjęcie obiektu

Centrum Handlowe Kartuska

Gdańsk, Gdańsk ul. Kartuska 214
zdjęcie obiektu

Centrum Handlowe Małomiejska

Gdańsk, Małomiejska

Przeglądasz listę biur

Dzielnica: wszystkie
Status obiektu: wszystkie
Powierzchnia: od - do -
Typ obiektu: wszystkie
Stron: 16123>>>
znaleziono 80 ogłoszeń
zdjęcie obiektu
Lokalizacja: Gdańsk, Gradowa 11
Powierzchnia całkowita: 137.81 m2 pokaż na mapie
Do wynajęcia powierzchnia biurowa o pow. 98,41 m2. Powierzchnia biurowa usytuowana jest na III piętrze zabytkowego budynku i w jej skład wchodzą pokoje biurowe, kuchnia, toalety i pomieszczenia komunikacji. Do wynajęcia także lokale biurowe o powierzchni 19,80 m2 i 19,60 m2 położone na I piętrze. Biura wyposażone są w uchylne okna, pełne okablowanie, podwieszane sufity oraz wykładzinę podłogową. W budynku znajduje się portiernia oraz ochrona.
zdjęcie obiektu
Lokalizacja: Gdynia, Przemysłowa 9
Powierzchnia całkowita: 2315.00 m2 pokaż na mapie
Oferowany magazyn oddany do użytkowania w listopadzie 2013 roku. Obiekt składa się 2315 m2 hali magazynowo - produkcyjnej o wysokości 6m. Moduł dostępny o powierzchni ok. 1140 m2.Dostęp z poziomu placu manewrowego o powierzchni ok. 2500 m2. Obiekt posiada: 3 bramy segmentowe; posadzki przemysłowe niepylące; zaplecze socjalne o pow. 23 m2; przyłącze wodne; przyłącze kanalizacyjne; ogrzewanie własne gazowe; oświetlenie sztuczne i naturalne. Na terenie nieruchomości znajduje się parking możliwość wynajmu i dostosowania dodatkowych powierzchni w sąsiednich budynkach. Aktualnie dostępne jest biuro o powierzchni ok 70 m2 w budynku obok.
zdjęcie obiektu
Lokalizacja: Gdańsk, Heweliusza
Powierzchnia całkowita: 80.10 m2
Powierzchnia użytkowa: 80.10 m2 pokaż na mapie
Lokal usługowy położony na parterze budynku w ścisłym centrum Gdańska. Przeznaczenie lokalu – wyłącznie usługi, wyklucza się handel z wyjątkiem saloniku prasowego. Wejście do lokalu bezpośrednio z chodnika. Lokal o powierzchni 80,10 m2, składający się z sali obsługi, pomieszczenia biurowego oraz zaplecza socjalnego. Standard wykończenia: duże witryny, podwieszane sufity, ściany malowane, podłogi: w sali głównej - parkiet, wykładzina pcv, w pomieszczeniu biurowym - wykładzina dywanowa, na zapleczu socjalnym - terakota. W lokalu dostępne instalacje: klimatyzacyjna, wentylacyjna, alarmowa, teletechniczna, centralnego ogrzewania, elektryczna, wodno – kanalizacyjna.
zdjęcie obiektu
Lokalizacja: Gdańsk, al. Grunwaldzka 411
Powierzchnia użytkowa: 21651.00 m2 pokaż na mapie
Biura serwisowane to oferta skierowana do małych i dużych najemców. Przestrzeń biurowa na 5 piętrze budynku Aurum w kompleksie Alchemia. Gwarancja wysokiego komfortu pracy dzięki w pełni wyposażonym biurom w wysokiej klasy ergonomiczne meble biurowe z dostępem do urządzeń biurowych: drukarki, fax, kserokopiarki oraz do Wi-Fi, telefonu i linii telefonicznej. Zapewniony dostęp do usług recepcyjnych, obsługi poczty, pomocy administracyjnej. Możliwy wynajem krótko lub długoterminowy. W ofercie dostępne biura prywatne, biura współdzielone, open space, biura wirtualne, w pełni wyposażona kuchnia. Zagwarantowana ochrona, monitoring oraz serwis sprzątający. Wyłączny dostęp do programu Regus Marketplace umożliwiającego korzystanie ze zniżek proponowanych przez wiodące marki. Regularne eventy i wydarzenia w społeczności Regus.Dostęp do salonów business lounge i saloników lotniskowych na całym świecie. Dodatkowe udogodnienia dla najemców: całodobowy dostęp, klimatyzacja, winda, sale konferencyjne, restauracja na miejscu, automaty z napojami i przekąskami, siłownia, przechowalnia rowerów, parking, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, salon Business Lounge, umiejscowienie w Business Parku.
zdjęcie obiektu
Lokalizacja: Gdańsk, Małomiejska
Powierzchnia całkowita: 1800.00 m2 pokaż na mapie
Centrum Handlowe Małomiejska to nowoczesny obiekt handlowy usytuowany w I linii zabudowy od ul. Małomiejskiej. Przed budynkiem znajduje się ogólnodostępny parking na 44 miejsca postojowe. Powierzchnia handlowa zlokalizowana na parterze z bezpośrednimi wejściami od strony parkingu. Lokale posiadają duże, przeszklone witryny. Na drugiej kondygnacji znajduje się fitness. Wyposażenie powierzchni handlowej w instalacje: centralnego ogrzewania, elektryczną, wodno – kanalizacyjną, wentylacji mechanicznej oraz klimatyzacji, telefoniczną, internetową.
Stron: 16123>>>
znaleziono 80 ogłoszeń

Opcje wyszukiwania:
 —

Twój schowek zawiera:info

Brak obiektów w schowku


Biura Gdańsk | Biura Gdynia | Biura Sopot