zdjęcie obiektu
zdjęcie obiektu zdjęcie obiektu
Nr. Oferty: 103

Przemysłowa

Lokalizacja: Gdynia, Chylonia, Przemysłowa 9
Powierzchnia całkowita: 2315.00 m2
Atrybuty: parking, uchylne okna, wentylacja

Lokalizacja obiektu

mapka lokalizacyjna obiektu

Informacje o obiekcie

Status budynku istniejący

Opis Oferowany magazyn oddany do użytkowania w listopadzie 2013 roku. Obiekt składa się 2315 m2 hali magazynowo - produkcyjnej o wysokości 6m. Moduł dostępny o powierzchni ok. 1140 m2.Dostęp z poziomu placu manewrowego o powierzchni ok. 2500 m2. Obiekt posiada: 3 bramy segmentowe; posadzki przemysłowe niepylące; zaplecze socjalne o pow. 23 m2; przyłącze wodne; przyłącze kanalizacyjne; ogrzewanie własne gazowe; oświetlenie sztuczne i naturalne. Na terenie nieruchomości znajduje się parking możliwość wynajmu i dostosowania dodatkowych powierzchni w sąsiednich budynkach. Aktualnie dostępne jest biuro o powierzchni ok 70 m2 w budynku obok.

Lokalizacja Nieruchomość położona w Gdyni Chyloni przy ul. Przemysłowej. Posiada bardzo dobre połączenie drogowe z Autostradą A1 i Estakadą Kwiatkowskiego oraz obwodnicą Metropolii Gdańskiej. Do nieruchomości można dojechać zarówno od strony ul. Przemysłowej jak i ul. Palmowej.

W pobliżu Najbliższe otoczenie stanowią obiekty magazynowe i produkcyjne o przemysłowym charakterze, bazy firm transportowych oraz obiekty o charakterze publicznym takie jak jednostka straży pożarnej czy Izba Celna.

Warunki Prosimy o kontakt.

Dostępne powierzchnie Prosimy o kontakt.

Zapytaj o powierzchnię

Zainteresowała Cię ta oferta?

Zostaw nam swój numer, a my oddzwonimy.

Zadzwoń:
+48 58 352 42 31

Napisz:
kontakt@biurotrojmiasto.pl

Opcje wyszukiwania:
 —

Twój schowek zawiera:info

Brak obiektów w schowku


Biura Gdańsk | Biura Gdynia | Biura Sopot