object photo
object photo object photo
Offer number: 103

Przemysłowa

Location: Gdynia, Chylonia, Przemysłowa 9
Area: 2315.00 m2
Attributes: ventilation, car park, pivot windows

Object location

Object location map

About object

Building status existing

Description Oferowany magazyn oddany do użytkowania w listopadzie 2013 roku. Obiekt składa się 2315 m2 hali magazynowo - produkcyjnej o wysokości 6m. Moduł dostępny o powierzchni ok. 1140 m2.Dostęp z poziomu placu manewrowego o powierzchni ok. 2500 m2. Obiekt posiada: 3 bramy segmentowe; posadzki przemysłowe niepylące; zaplecze socjalne o pow. 23 m2; przyłącze wodne; przyłącze kanalizacyjne; ogrzewanie własne gazowe; oświetlenie sztuczne i naturalne. Na terenie nieruchomości znajduje się parking możliwość wynajmu i dostosowania dodatkowych powierzchni w sąsiednich budynkach. Aktualnie dostępne jest biuro o powierzchni ok 70 m2 w budynku obok.

Location Nieruchomość położona w Gdyni Chyloni przy ul. Przemysłowej. Posiada bardzo dobre połączenie drogowe z Autostradą A1 i Estakadą Kwiatkowskiego oraz obwodnicą Metropolii Gdańskiej. Do nieruchomości można dojechać zarówno od strony ul. Przemysłowej jak i ul. Palmowej.

Nearby Najbliższe otoczenie stanowią obiekty magazynowe i produkcyjne o przemysłowym charakterze, bazy firm transportowych oraz obiekty o charakterze publicznym takie jak jednostka straży pożarnej czy Izba Celna.

Terms Prosimy o kontakt.

Available spaces Prosimy o kontakt.

Ask

Are you interested in this offer?

Leave us your number, we will call you back.

Call:
+48 58 352 42 31

Write:
kontakt@biurotrojmiasto.pl

Search options:
 —

Your clipboard:info

No items saved to clipboard


Offices Gdańsk | Offices Gdynia | Offices Sopot