zdjęcie obiektu
zdjęcie obiektu zdjęcie obiektu zdjęcie obiektu zdjęcie obiektu
Nr. Oferty: 55

Centrum Biurowe Abrahama [Abrahama office centre]

Lokalizacja: Gdańsk, Oliwa, ul. Abrahama 1a
Powierzchnia użytkowa: 7700.00 m2
Atrybuty: winda, klimatyzacja, recepcja, ochrona, czujniki dymu, wykładziny, podwieszane sufity, okablowanie telefoniczne, okablowanie komputerowe, podział powierzchni ściankami, kable światłowodowe, tryskacze, BMS, wentylacja, podnoszone podłogi

Lokalizacja obiektu

mapka lokalizacyjna obiektu

Informacje o obiekcie

Status budynku istniejący

Opis Centrum Biurowe Abrahama jest nowoczesnym budynkiem biurowym klasy A, oddanym do użytkowania w grudniu 2008 roku. Obiekt widoczny z daleka, z przykuwającą uwagę bryłą oraz odmienną i elegancką elewacją kamienną z piaskowca z elementami dekoracyjnymi, wyróżniającą się wieczorem dyskretnym podświetleniem. Budynek o powierzchni całkowitej 8800 m2, posiada 6 kondygnacji naziemnych z pomieszczeniami biurowymi. Budynek wyposażony w najnowocześniejsze instalacje teletechniczne - m.in. światłowodowe łącza teleinformatyczne, BMS, instalacje wentylacji i klimatyzacji regulowane w każdym pomieszczeniu, zasilany w energię cieplną z EC. W budynku recepcja, ochrona i dwie windy.

Lokalizacja Biurowiec usytuowany w Gdańsku przy ul. Abrahama 1a, na granicy dzielnic Wrzeszcz i Oliwa, w pobliżu skrzyżowania ul. Abrahama i Al. Grunwaldzkiej - głównej arterii łączącej Gdynię i Gdańsk Śródmieście. Bardzo dobra lokalizacja, doskonale skomunikowana z innymi częściami Trójmiasta, lotniskiem i obwodnicą.

W pobliżu Komunikacja miejska: autobus, tramwaj, PKP, SKM, przystanek nowo budowanej Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, Kampus Uniwersytetu Gdańskiego, CH Oliwa, restauracje, sklepy.

Warunki Prosimy o kontakt

Dostępne powierzchnie Prosimy o kontakt

Zapytaj o powierzchnię

Zainteresowała Cię ta oferta?

Zostaw nam swój numer, a my oddzwonimy.

Zadzwoń:
+48 58 352 42 31

Napisz:
kontakt@biurotrojmiasto.pl

Opcje wyszukiwania:
 —

Twój schowek zawiera:info

Brak obiektów w schowku


Biura Gdańsk | Biura Gdynia | Biura Sopot