zdjęcie obiektu
zdjęcie obiektu zdjęcie obiektu
Nr. Oferty: 71

Krzywy Domek

Lokalizacja: Sopot, Dolny Sopot, Bohaterów Monte Cassino
Powierzchnia całkowita: 7000.00 m2
Atrybuty: parking, winda, klimatyzacja, ochrona, czujniki dymu, wykładziny, podwieszane sufity, okablowanie telefoniczne, podział powierzchni ściankami, kable światłowodowe, uchylne okna, alarm, kontrola dostępu

Lokalizacja obiektu

mapka lokalizacyjna obiektu

Informacje o obiekcie

Status budynku istniejący

Opis Krzywy Domek to powstały w 2003 roku jeden z najbardziej oryginalnych budynków w Polsce i wizytówka miasta Sopotu. Budynek swoim charakterem nawiązuje do bajkowych rysunków Jana Marcina Szancera oraz Pera Dahlberga, a także projektów Gaudiego. Wspaniała lokalizacja i przede wszystkim funkcjonalność stanowi o jego atrakcyjności. Obiekt wykończony jest w najwyższym standardzie: gres na podłogach, mahoniowa stolarka okienna i drzwiowa, trzy windy, w tym jedna panoramiczna. W budynku poza biurami znajdują się: pasaż handlowy, kawiarnie, restauracje, gabinety lekarskie/kosmetyczne, kluby muzyczne. Budynek posiada 4 wejścia, w tym jedno od ulicy Bohaterów Monte Cassino. Do dyspozycji najemców są również miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej.

Lokalizacja Budynek zlokalizowany jest w ścisłym centrum Sopotu przy zbiegu ulic Bohaterów Monte Cassino i Haffnera. Podczas sezonu wakacyjnego jest to jedno z najtłumniej odwiedzanych przez turystów miejsc w Trójmieście. Sąsiedztwo prestiżowych marek sklepów świadczy o dużej atrakcyjności lokalizacji.

W pobliżu Deptak - ulica Bohaterów Monte Cassino, SKM, PKP Sopot, przystanki komunikacji miejskiej, Plac Zdrojowy, molo, plaża, kościół, restauracje, kawiarnie, punkty handlowo-usługowe.

Warunki Prosimy o kontakt

Dostępne powierzchnie Prosimy o kontakt

Zapytaj o powierzchnię

Zainteresowała Cię ta oferta?

Zostaw nam swój numer, a my oddzwonimy.

Zadzwoń:
+48 58 352 42 31

Napisz:
kontakt@biurotrojmiasto.pl

Opcje wyszukiwania:
 —

Twój schowek zawiera:info

Brak obiektów w schowku


Biura Gdańsk | Biura Gdynia | Biura Sopot