zdjęcie obiektu
zdjęcie obiektu zdjęcie obiektu zdjęcie obiektu zdjęcie obiektu zdjęcie obiektu zdjęcie obiektu zdjęcie obiektu zdjęcie obiektu zdjęcie obiektu zdjęcie obiektu zdjęcie obiektu zdjęcie obiektu zdjęcie obiektu zdjęcie obiektu zdjęcie obiektu
Nr. Oferty: 76

Xenon Business Park

Lokalizacja: Gdynia, Działki Leśne, Śląska
Powierzchnia całkowita: 3900.00 m2
Powierzchnia użytkowa: 3000.00 m2
Atrybuty: winda, internet, recepcja, ochrona, sala konferencyjna, wykładziny, podwieszane sufity, okablowanie telefoniczne, okablowanie komputerowe, podział powierzchni ściankami, uchylne okna

Lokalizacja obiektu

mapka lokalizacyjna obiektu

Informacje o obiekcie

Status budynku istniejący

Opis XENON Business Park to budynek biurowy zlokalizowany w Gdyni przy ulicy Śląskiej. Budynek składa się z 2 brył o przeszklonej fasadzie i nowoczesnym wnętrzu. Od ul. Śląskiej posiada 2 wejścia od frontu i 2 od strony dziedzińca budynku. XENON ma 2 klatki schodowe i jest wyposażony w 2 windy. Całkowita powierzchnia użytkowa XENON Business Park to ok. 4 tys. m2. Na dziedzińcu XENON Business Park znajduje się parking. Miejsca parkingowe są również wydzielone od frontu przy ul. Śląskiej. XENON znajduje się w tętniącym życiem Śródmieściu Gdyni. W promieniu kilometra znajduje się Urząd Miasta, kultowa ulica handlowa Gdyni– Świętojańska, największe centrum handlowe Trójmiasta - Riviera. Oznacza to dostęp do ogromnej ilości punktów handlowych i usługowych, placówek bankowych, kawiarni i restauracji.

Lokalizacja XENON znajduje się na styku głównych traktów drogowych Gdyni: ul. Śląskiej i ul. Władysława IV, w bezpośrednim sąsiedztwie dróg wyjazdowych na obwodnicę Trójmiasta.

W pobliżu W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, placówki bankowe, kawiarnie i restauracje. Komunikacja miejska: autobusy, trolejbusy, SKM, PKP, Pomorski Park Naukowo - Technologiczny, sklepy, bank, stacja benzynowa, Pomorski Urząd Wojewódzki.

Warunki Prosimy o kontakt.

Dostępne powierzchnie Prosimy o kontakt.

Zapytaj o powierzchnię

Zainteresowała Cię ta oferta?

Zostaw nam swój numer, a my oddzwonimy.

Zadzwoń:
+48 58 352 42 31

Napisz:
kontakt@biurotrojmiasto.pl

Opcje wyszukiwania:
 —

Twój schowek zawiera:info

Brak obiektów w schowku


Biura Gdańsk | Biura Gdynia | Biura Sopot