zdjęcie obiektu

Xenon Business Park

Gdynia, Śląska
zdjęcie obiektu

Green Office

Gdańsk, Partyzantów 76
zdjęcie obiektu

Centrum Handlowe Kartuska

Gdańsk, Gdańsk ul. Kartuska 214
zdjęcie obiektu

Centrum Handlowe Małomiejska

Gdańsk, Małomiejska

Przeglądasz listę biur

Dzielnica: wszystkie
Status obiektu: wszystkie
Powierzchnia: od - do -
Typ obiektu: wszystkie
Stron: 16<<<141516
znaleziono 80 ogłoszeń
zdjęcie obiektu
Lokalizacja: Gdańsk, ul. Mikołaja Gomółki 2
Powierzchnia całkowita: 840.00 m2 pokaż na mapie
Butikowe Biuro to łącząca nowoczesność i elegancję kamienica biurowa, oddana do użytkowania w 2008 r. Nieruchomość oferuje pięć niezależnych od siebie lokali biurowych, usytuowanych na 4 kondygnacjach, o łącznej powierzchni całkowitej 840 m2. Pomieszczenia biurowe elegancko i stylowo wykończone, wszystkie gabinety posiadają wbudowane szafy wnękowe na dokumenty. Ponadto, w modułach rozprowadzone instalacje telefoniczne, komputerowe i alarmowe, zaplecze socjalne oraz dwie łazienki. Budynek posiada system wentylacji mechanicznej oraz nowoczesną, beznawiewową klimatyzację. Dodatkowo w obiekcie pomieszczenia archiwalne, a przed budynkiem znajduje się parking. Położenie w bezpośrednim sąsiedztwie Lasów Oliwskich gwarantuje ciszę i spokój.
zdjęcie obiektu
Lokalizacja: Gdańsk, ul. Szafarnia 10
Powierzchnia użytkowa: 3461.00 m2 pokaż na mapie
Amber Tower to wielofunkcyjny budynek z lat 70-tych, zmodernizowany i oddany do użytku w 2014r. Na 10-ciu kondygnacjach znajdują się powierzchnie biurowe, apartamenty hotelowe i restauracja z tarasem widokowym. Nieruchomość posiada reprezentacyjne lobby z recepcją, szybkobieżne windy, ochronę, monitoring oraz parking. Cały obiekt wykończony w wysokim standardzie: podwieszane sufity, uchylne okna, klimatyzacja, wentylacja, wykładzina, czujniki dymu, tryskacze. Z budynku rozpościera się piękny widok na panoramę Gdańska.
zdjęcie obiektu
Lokalizacja: Gdynia, ul. Stefana Batorego 28-32
Powierzchnia całkowita: 12200.00 m2 pokaż na mapie
Alfa Plaza Business Center, to oddany do użytku w 2000 r. budynek biurowo-usługowy w centrum Gdyni, o łącznej powierzchni biurowej 7700 m2. Nieruchomość składa się z 8 kondygnacji naziemnych i 2 podziemnych. Część parteru oraz I piętro zajmują lokale usługowe. W centralnej części obiektu reprezentacyjny hol - atrium z przeszkloną od strony zachodniej ścianą. Alfa Plaza posiada recepcję, windy osobowe, dwupoziomowy garaż podziemny oraz parking naziemny. Powierzchnie biurowe typu "open space" zawierają klimatyzację, czujniki dymu, okablowanie komputerowe i telefoniczne, podwieszane sufity, wykładzinę. Obiekt dobrze widoczny od strony ul. 3-maja, ul. Batorego i ul. 10 Lutego.
zdjęcie obiektu
Lokalizacja: Gdańsk, ul. Marynarki Polskiej 100
Powierzchnia użytkowa: 7000.00 m2 pokaż na mapie
Centrum biurowe MP100 to zmodernizowany w 2011 roku budynek oferujący powierzchnie biurowe oraz magazynowe. Łączna powierzchnia użytkowa obiektu to 7000 m2, w tym 5000 m2 powierzchni biurowych i 2000 m2 powierzchni magazynowej. Nieruchomość posiada recepcję, salę konferencyjną, system kontroli dostępu, ochronę, windę oraz parking. Lokale biurowe wyposażone zostały m.in. w: klimatyzację, podwieszane sufity, czujniki dymu, uchylne okna oraz pełne okablowanie telefoniczne i komputerowe. Powierzchnia magazynowa posiada winę towarową, ogrzewanie oraz rampę rozładunkowo-załadunkową.
zdjęcie obiektu
Lokalizacja: Gdańsk, ul. Jaśkowa Dolina 81
Powierzchnia użytkowa: 1060.00 m2 pokaż na mapie
Biurowiec Jaśkówka to nowoczesny, 3-kondygnacyjny budynek o łącznej powierzchni użytkowej 1060 m2. Budynek składa się z dwóch brył połączonych reprezentacyjnym, przeszklonym holem z widokiem na biurowy zieleniec oraz malowniczy las. Biurowiec posiada całodobową obsługę portierską, parking samochodowy (45 miejsc), salę konferencyjną na 30 osób, windę oraz ogólnodostępne pomieszczenie socjalne. Budynek wyposażony w sieć logiczną i telefoniczną, światłowód, klimatyzację, wentylację, całodobową obsługę portierską, kontrolę dostępu, instalację alarmową oraz monitoring. Położenie budynku wśród leśnych terenów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego gwarantuje ciszę i spokój. Aktualnie dostępne pomieszczenie biurowe 33m2.
Stron: 16<<<141516
znaleziono 80 ogłoszeń

Opcje wyszukiwania:
 —

Twój schowek zawiera:info

Brak obiektów w schowku


Biura Gdańsk | Biura Gdynia | Biura Sopot